سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرا فروش و نصب سنگ مالون

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

مزیت سنگ ورقه ای برش خورده

درواقع سنگ ورقه ای برش خورده در ابتدا به این شکل نیستند زیرا پس از استخراج کردن آنها از معادن در فرم و شکلی بسیار بزرگ و ضخامت های گوناگون به مراکز سنگبری منتقل می شوند ، به همین جهت فرایند برش روی این سنگ ها انجام می گیرد و به آنها سنگ ورقه ای برش خورده می گویند

مراحل برش در سنگ

۱. ابتدا سنگ بارگیری می شود ودر مکان مورد نظر ( مراکز برش ) تخلیه می شود ، در نظر داشته باشید که سنگ هایی که دارای قواره های بسیار بزرگ می باشند در این مرحله جدا می شوند .

۲ . مرحله دوم افراد برشکار شروع به برش دادن سنگها به شکل عرضی و طولی می کنند ، لازم به ذکر است که در این مرحله دو دستگاه وجود دارد .

دستگاه اول برش کله بر وانجام می دهد دستگاه دو برش طولی بر را انجام می دهد دستگاه برش کله برُ بر َ روی این سنگ ها برش های عرضی ایجاد می کند و دستگاه طولی بر ُهمان طور که از نامش می توان حدس زد ضایعات سنگ را از دو طرف آن می گیرد .در این بخش است که عرض سنگ مشخص می گردد .

۳ . در این مرحله دسته بندی سنگ ها انجام می گیرد و سنگ های برش خورده را نسبت به اندازه ، رنگ و کیفیت آنها را از هم جدا می کنند .

۴. در مرحله نهایی سنگ ورقه ای برش خورده بسته بندی انجام می گیرد ، چنانچه محصولات قرارباشد به خارج کشور صادر شوند آنها را در پالت ها ویا جعبه هایی ویژه بسته بندی می کنند .پس از بسته بندی ، سنگ ها بار شده و ارسال می شوند .عموماً این سنگ ها توسط کانتینرها و یا هواپیما ها به سراسر دنیا منتقل خواهند شد . زیرا سنگ های کشور ما یکی از مرغوب ترین و بهترین سنگ هی دنیا می باشند اهمیت قیمت هر تن سنگ ورقه ای

 
  • 09123954076

  • 09361589419

  • پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/1/10  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی