سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرا و فروش سنگ قهوه ای قرمز سبز

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مزیت اجرای سنگ برش خورده قهوه ای قرمز سبز در کف

در واقع سنگ های ورقه ای برش خورده درابتدا به این شکل نیستند زیرا پس از استخراج کردن آنها از معدن درفرم و شکلی بسیار بزرگ و ضخامت های گوناگون به مراکز سنگهای منتقل می شوند .

به همین جهت فرایند برش روی این سنگ ها انجام می گیرد و به آنها سنگ ورقه ای برش خورده می گویند

 

اجرای سنگ برش خورده در کف

مراحل برش در سنگ ورقه ای برش خورده:

اجرای سنگ ورقه ای برش خورده

۱. ابتدا سنگ بارگیری می شود و در مکان مورد نظر (مراکز برش) تخلیه می شود، در نظر داشته باشید که سنگ هایی که دارای قواره های بسیار بزرگ می باشند در این مرحله جدا می شوند.

۲. مرحله دوم افراد برشکار شروع به برش دادن سنگها به شکل عرضی و طولی می‌ کنند، لازم به ذکر است که در این مرحله دو دستگاه وجود دارد:

– دستگاه اول برش کله بر را انجام می دهد

– دستگاه دوم برش طولی بر را انجام می دهد.

دستگاه برش کله بُر، بَر روی این سنگ ها برش های عرضی ایجاد می کند و دستگاه طولی بُر همان طور که از نامش می توان حدس زد ضایعات سنگ را از دو طرف آن می‌ گیرد. در این بخش است که عرض سنگ مشخص می گردد.

۳. در این مرحله دسته بندی سنگ ها انجام می گیرد و سنگ های برش خورده را نسبت به اندازه، رنگ و کیفیت آنها از هم جدا می کنند.

۴. در مرحله نهایی سنگ ورقه ای برش خورده بسته بندی انجام می گیرد، چنانچه محصولات قرار باشد به خارج کشور صادر شوند آنها را در پالت ها و یا جعبه هایی ویژه بسته بندی می کنند. پس از بسته بندی، سنگ ها بار شده و ارسال می شوند. عموماً این سنگ ها توسط کانتینر ها و یا هواپیماها به سراسر دنیا منتقل خواهند شد زیرا سنگ های کشور ما یکی از مرغوب ترین و بهترین سنگ های دنیا می باشند

  •  
  • 09123954076

  • 09361589419

  • پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/1/10  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی