سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرا و فروش سنگ مالون

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سنگ های مالون نمای درب ویلا

میتوان سنگ مالون را در بسیاری از خانه ها مشاهده کرد. استفاده از این سنگ تنها به یک دلیل است. آن هم این است که فضای بیرونی خانه، به نحو زیباتری دیده شود. این سنگ علاوه بر رنگ فوق العاده و منحصر بفردی که دارد، دارای ویژگی های متعددی است که قطعا میتواند در فضای خانه هایتان تاثیر به سزایی داشته باشد. شما میتوانید از این سنگ به جای سنگ های دیگر که خرج های زیادی را به همراه داشته باشند، استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این سنگ هم همانند تمامی سنگ های دیگر در نوع های مختلفی تولید میشود. شما خودتان باید تشخیص دهید که چه نوعی برایتان مناسب است.

سنگ مالون چیست؟

سنگ مالون یکی دیگر از هم رده های سنگ بادبر است. میتوان گفت این دو سنگ در اصل تفاوت چندانی ندارند. تفاوت هایی که این سنگ با سنگ بادبر دارد، در رنگ بندی و شکل آن است. این سنگ در اصل زیر مجموعه سنگ لاشه به شمار می آید. تنها با این تفاوت که سنگ های مالون، چکش خواری شده و دستکاری شده اند. به همین دلیل است که به راحتی میتوان گفت این سنگ یکی از بهترین سنگ ها در زیر سنگ های نمایی است. 

 

سنگ های مالون نمای درب ویلا

سنگ مالون میتواند در بسیاری از جاها از جمله، ساخت و ساز های مهندسی، نمای درب آپارتمان و ویلاها و … کاربرد داشته باشد. بنا به این دلیل، سنگ های مالون انقدر مورد توجه مردم قرار گرفتند که حتی بعضی از افراد، از این سنگ در نمای درب ویلا ها نیز استفاده میکنند. 

سنگ های مالون نمای درب ویلا

سنگ های مالون یکی از زیر مجموعه های لاشه به شمار می آید. این نوع سنگدر بسیاری از ساخت و ساز ها نقش اصلی را ایفا میکند. در نظر داشته باشید که بسیاری از مردم امروزه از این سنگ در نمای در ویلا ها نیز استفاده میکنند. 

اگر قصد خرید و یا هر گونه سوالی را دارید، میتوانید با کارشناسان ما در این حوزه تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی و قیمت را به شما بدهند. 

سنگ کوهی صادق

 
  • 09123954076

  • 09361589419

  • پیمانکاری مرادی  

تاریخ درج  :  1401/1/19  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی