سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرای نمای دیوار با سنگ مالون

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سنگ تاوه مالون درجه یک

سنگ هایی که به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شوند، انواع مختلفی دارند. هر یک از این سنگ ها، ویژگی، کاربرد و ظاهر مخصوص خود را دارند. از این سنگ ها در نما یا ساختار ساختمان ها استفاده می کنند. دو مدل از سنگ های پر فروش ساختمانی، که خیلی مورد استفاده قرار می گیرند، سنگ مالون و سنگ لاشه می باشد. یکی از سنگ های پر استفاده، سنگ تراشه می باشد. این سنگ از خانواده سنگ های دگرگونی می باشد. سنگ تراشه دارای چگالی و وزن زیاد می باشد. این سنگ ها ساختاری کاملا طبیعی دارند و هیچ نوع تراشی روی آنها انجام نشده است. گاهی به این نوع سنگ، تخته سنگ نیز می گویند.

سنگ تاوه مالون چیست؟

یکی از انواع سنگ های ساختمانی، سنگ مالون می باشد. این سنگ به صورت گسترده و وسیع در انواع ساخت و سازه های ساختمانی، مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ مالون، نوعی از سنگ های لاشه می باشد. در واقع سنگ لاشه تغییر یافته، می باشد. به آن سنگ لاشه مالون یا سنگ لاشه قواره یا سنگ تاوه مالون می گویند. سنگ تاوه مالون در اثر شکستن و تراشکاری سنگ های تراشه ایجاد می شود.

سنگ تاوه مالون

سنگ تاوه مالون در سایز و اندازه های کوچک و مختلف وجود دارد. از سنگ تاوه مالون، در مکان های زیادی استفاده می کنند. این سنگ ها نما و جلوه زیبایی دارند و اکثرا از این سنگ ها، در نمای ساختمان ها استفاده می کنند. همچنین این سنگ ها کاربرد تزئینی دارند. از این سنگ ها در نما سازی پارک ها و فضا های سبز استفاده می کنند. همچنین در طراحی سنگ فرش ها و مسیر های پیاده روی، از آن استفاده می کنند. این سنگ ها از لحاظ رنگ متغیر می باشند و در انواع رنگ ها وجود دارند. این سنگ ها دارای انواع مختلفی می باشند، که عبارت اند از: سنگ اندازه، تمام تراش و نیم تراش.

 
  • 09123954076

  • 09361589419

  • پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/1/17  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی