سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

چگونه گی طراحی سنگ مالون .

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 

 


طراحی سنگ مالون چگونه می باشد

طراحی سنگ مالون به صورت شکل های نامنظم صورت می گیرد. دوام و مقاومت بالای این نوع سنگ در فضاهای بیرونی ساختمان و زیبا سازی برخی از فضاها نسبت به دیگر سنگها بیشتر کرده است. یکی از دلایل استفاده از این نوع سنگ ایجاد زیبایی به فضاهای مورد استفاده می باشد. طراحی سنگ مالون در محوطه سازی تاثیر زیادی در تعادل بصری خواهد داشت.
یکی از ویژگی های جذاب سنگ مالون بافت طبیعی آن می باشد که به زیبایی اجرای آن می افزاید. استفاده از سنگ های مالون در طراحی دکوراتیو نیز مشاهده می شود. طراحان دکوراسیون استقبال زیادی از این نوع سنگ در جهت طراحی داخلی داشته اند. 

طراحی سنگ مالون چگونه می باشد


 

 طراحی سنگ مالون چگونه می باشد

یکی از مدل سنگ های مورد استفاده در ساخت و ساز، سنگ مالون می باشد. این سنگ دارای تنوع بسیاری است و در رنگ های مختلف یافت می شود. طراحی سنگ مالون در فضاهای باز مانند پارک ها و حیاط و همچنین دیوار خارجی یک بنا صورت می گیرد. این سنگ به وسیله پتک و یا چکش های صنعتی تراشیده و فرم دهی می شوند. سنگ مالون در دسته سنگ های لاشه قرار دارد و به سنگ بادبر نیز معروف می باشد. قابلیت این نوع سنگ، تراش دادن آن به اشکال گوناگون می باشد  

آشنایی با کاربرد های سنگ های مالونسنگ مالون دارای کاربرد های زیادی در ساخت و ساز می باشد. تنوع در رنگ و طبیعی بودن آن باعث شده است تا در نقاط مختلفی از ساختمان برای زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. طراحی سنگ مالون در فضاهایی مانند نمای پل ها و همچنین دیوار پارک ها و فضای سبز انجام می شود. دیوار حایل نیز با استفاده سنگ مالون ساخته می شود.
از دیگر کاربرد های سنگ های مالون جدول سازی و دیوار های جداکننده و فرش کردن سطح راه پله ها در فضای باز می باشد. برای ساخت دیوار های باربر و همچنین دیوار های غیر باربر نیز سنگ مالون کاربرد زیادی دارد

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/3/6  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی