سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

سنگ لاشه ورقه ای قهوه ای چیست ؟

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

سنگ ورقه ای قهوه ای چیست ؟

سنگ ورقه ای قهوه ای دارای مزایای زیادی می‌باشد. به طوری‌که در ساخت و ساز مکان‌های مختلف این سنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ ورقه‌ای به سنگ لاشه معروف می‌باشد. این سنگ دارای پیشینه طولانی می‌باشد که در دماوند و مناطق اطراف تهران یافت می‌شود. معادن دماوند به عنوان بهترین استخراج کننده این سنگ شناخته شده است. پس از استخراج این سنگ از معدن؛ تا جای ممکن سنگ‌های ورقه ای نازک می‌شوند. تا بتوان آن را در نمای ساختمان‌ها و ویلاها مورد استفاده قرار داد.

سنگ تخت

 مزایای سنگ

مهمترین مزایای این سنگ استقامت آن در برابر یخ‌بندان و سرما است. استفاده از سنگ ورقه ای قهوه ای سبب می‌شود زیبایی ساختمان تا سال‌های طولانی هیچ تغییری نکند. زیرا بسیار محکم؛ با دوام و با کیفیت می‌باشد. با توجه به کارایی سنگ ورقه‌ای؛ قیمت این سنگ بسیار مناسب است. فروش این سنگ به صورت متری می‌باشد. 

اگر قصد دارید نمای ویلای خود را زیبا و جذاب کنید؛ بهتر است از سنگ ورقه ای قهوه ای استفاده کنید. به دلیل این‌که این محصول بسیار محکم و با دوام است از آن در محوطه سازی نیز استفاده می‌شود. این سنگ برای ساخت پله؛ دیوار بیرون ساختمان و …. گزینه مناسبی می‌باشد. سنگ ورقه ای دارای لبه‌های نامنظمی می‌باشد. بنابراین استفاده از آن در کنار باغچه‌ها؛ نمای دیوار حوض و نمای آلاچیق و …. بسیار حائز اهمیت می‌باشد. 

خرید و استفاده از برخی سنگ‌ها با توجه به شرایط آب و هوایی صورت می‌گیرد. برای استفاده از این سنگ نیازی به در نظر گرفتن شرایط آب و هوا نمی‌باشد. این سنگ در مناطق جنوب کشور که هوای بسیار گرمی دارد و در شمال کشور که دارای هوا سرد و یخ‌بندانی دارد قابل استفاده می‌باشد. رطوبت؛ نم؛ باران؛ عوامل محیطی تاثیری بر روی این سنگ با کیفیت نمی‌گذارند. برای اطلاع بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید 

 

 


09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/3/25  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی