سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

تنوع بسیار زیاد پروژه عمرانی با سنگ لاشه

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 

تنوع اجرای پروژه های عمرانی با سنگ لاشه

کف سازی در حیاط:تنوع اجرای پروژه های عمرانی با سنگ لاشه در ساخت اکثر پروژه‌های عمرانی مانند ویلا و باغ ویلا برای کف سازی از این سنگ لاشه ورقه ای استفاده می کنند. در راه های بین درختان و مسیر ها در ویلا استفاده می شود. 

با توجه به تنوع رنگی در سنگ لاشه ورقه ای می توان به صورت مخلوط، منظم یا تصادفی استفاده کرد تا جلوه بسیار زیبایی به کل ساختمان ببخشد. به دلیل استحکام بسیار بالایی که دارد به مرور زمان دچار ساییدگی و ترک خوردگی نمی شود. همچنین درجه چسبندگی بسیار بالایی در ترکیب با ملات های بتن و سیمان دارد.

محوطه سازی در پروژه‌ های عمرانی: استفاده از سنگ لاشه ورقه ای در محوطه سازی شهری بسیار با استقبال روبه‌رو شده است. به عنوان مثال پیمانکار در پروژه های عمرانی شهری برای دیوار چینی در پارک ها، کف سازی پارک های شهری، اجرای رمپ، سنگ فرش کردن محوطه های عمومی (کتابخانه های عمومی، محوطه فضای سبز، مجتمع های ساختمانی و … ) می تواند به طور گسترده و بدون محدودیت استفاده کند.

تنوع اجرای پروژه های عمرانی با سنگ لاشه

انتخاب سنگ لاشه ورقه ای بسیار هوشمندانه است، زیرا عمر بسیار بالایی دارد. به دلیل رفت و آمد بسیار زیاد هیچ گونه آسیبی به شکل و ساختار آن وارد نمی شود. در مقابل برخی عوامل مانند باران بسیار مقاوم است و ویژگی لغزندگی در کاشی و سرامیک کف را ندارد.

استفاده برای نمای دیوار: یکی از زیباترین کاربردهای سنگ لاشه ورقه ای برای زیباسازی نمای دیوار است. استفاده از این سنگ در ویلا ها و خانه های لوکس برای نمای دیوار بیرونی و درونی ساختمان بسیار استقبال شده است. علاوه بر آن برای ساخت دیوار های شهری در پروژه های عمرانی و شهرسازی مانند دیوارچینی پارک‌ ها، دیوارچینی چمن های شهری، باغچه ها و … از زیبایی سنگ لاشه ورقه ای برای تکمیل پروژه کمک گرفته می شود.

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/4/28  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی