سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

سنگ لاشه برش خورده چیست و چه کاربردی دارد ؟

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 

سنگ لاشه برش خورده چیست و چه کاربردی دارد؟

با توجه به این‌ که سنگ لاشه نامنظم است و شکل خاصی ندارد؛ پس از استخراج آن را برش می‌دهند تا به شکل منظمی بیرون آید. سنگ لاشه قابلیت چکش‌خواری دارد. پس از این‌که سنگ به شکل مستطیل یا مربع و … برش داده شد به سنگ مالون شناخته می‌شود. سنگ لاشه برش خورده نسبت به سنگ لاشه طبیعی و تازه استخراج شده دارای کاربرد بیشتری می‌باشد. به همین دلیل این سنگ در اکثر ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیفیت بالا؛ تنوع رنگ؛ قیمت مناسب و کاربرد فراوان این محصول مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. 

ارتفاع؛ طول عر ض سنگ لاشه برش خورده

ارتفاع؛ طول و عرض این سنگ یکسان نیست. در حالت استاندارد عرض سنگ لاشه برش خورده بین پانزده تا بیست سانتی‌متر تراش داده می‌شود. ارتفاع این سنگ بیست و هشت سانتی‌متر و طول آن بین بیست تا چهل سانتی‌متر تعیین می‌گردد. لازم به ذکر است برای دیوار یک متری بین دوازده تا چهارده عدد سنگ مالون استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ مالون دارای رنگ‌های جذاب و زیبایی همچون قرمز؛ شیری؛ قهوه‌ای؛ طوسی؛ سبز؛ زرد و …. می‌باشد که می‌توان از آن در قسمت‌های مختلف ساختمان استفاده کرد. 

سنگ لاشه

کاربرد سنگ مالون سنگ لاشه برش خورده که به سنگ مالون شناخته می‌شود؛ دارای کاربرد فراوانی است. از این سنگ برای ساخت نمای پل؛ ساخت دیوارهای جدا کننده؛ جدول سازی؛ ساخت دیوار پارک‌ها؛ ساخت پله؛ کف‌سازی حیاط و محوطه؛ طراحی دکوراسیون داخلی مانند شومینه و …. مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بسیار مستحکم؛ با دوام و مقاوم است بنابراین کاهش یا افزایش دمای هوا؛ رطوبت؛ شرجی؛ فرسایش و عوامل محیطی تاثیر خاصی بر روی این سنگ ندارد. به دلیل کیفیت؛ مرغوب بودن؛ ماندگاری و طول عمر بالای این سنگ؛ افراد زیادی از این محصول برای کف حیاط ویلاها و باغ‌ها استفاده می‌کنند برای اطلاع بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/5/16  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی