سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

بهترین عرضه کننده سنگ مالون نیم تراش و دست نخورده

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

بهترین عرضه کننده سنگ مالون نیم تراش

مجموعه سنگ مرادی عرضه کننده سنگ مالون در ابعاد استاندارد و طبق نیاز مشتری است. در گذشته سنگ های ساختمانی به صورت لاشه و بدون هیچ تغییری عرضه می شد که کار با آن کمی دشوار بود امروزه سنگ مالون انتخاب خوبی برای نمای ساختمانی محسوب می شود.

سنگ مرادی عرضه کننده سنگ مالون درجه یک

شرکت های مختلفی به عنوان عرضه کننده سنگ نیم فعالیت می کنند اما کیفیت این سنگ ها، نوع تراش و ابعاد از موارد مهمی است که در خرید باید به آن توجه شود. مجموعه سنگ مرادی توانسته با به کارگیری جدیدترین متدهای روز دنیا، به عنوان بهترین عرضه کننده سنگ مالون شناخته شود. این سنگ ها در سبک های تمام تراش و نیم تراش بر اساس نیاز مشتریان تولید می شود.

تولید سنگ لاشه و عرضه آن پروسه ای دقیق و مهم است که خوشبختانه توسط کادر مجرب سنگ مرادی صورت می گیرد. در مجموعه نجفی سنگ مالون در مدل های راسته و نبشی تولید و عرضه می شود. سنگ مالون راسته سنگی است که طول آن از ارتفاع آن بیشتر است و مدل های نبشی برای کنج دیوارها استفاده می شود.

سنگ تراش خورده درجه یک

سنگ مالون با تراش حرفه ای

مجموعه سنگ مرادی به عنوان بهترین عرضه کننده سنگ مالون نیمه تراش و تمام تراش توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید. نوع تراشی که روی سنگ های لاشه صورت میگیرد در کیفیت و زیبایی نهایی آنها تاثیر زیادی دارد. از آنجایی که سنگ مالون جنبه تزیینی دارد، هرچه میزان تراش بهتر و بیشتر باشد اثر بخشی این محصول نیز بیشتر خواهد بود.

این سنگ ها برای ساخت دیوار باغ، نماسازی و ساخت سنگ فرش استفاده می شود. در سبک های جدید از این محصول، تراش های خاصی به کار رفته است که سبب می شود برای جدول سازی و ساخت نمای پل بهترین گزینه باشد. این سنگ ها به عنوان جداکننده در پارک استفاده می شوند و اجرای بی نظیری دارند. 

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/5/28  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی