سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

فروش سنگ لاشه ورقه ای یا تخت دماوند

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

فروش سنگ تخت دماوند

فروش سنگ تخت دماوند؛ مقرون به صرفه و باکیفیت

خرید و فروش سنگ تخت دماوند بسیار مقرون به صرفه است. کشور ایران دارای معادن سنگ بسیار متنوع و بی نظیری است. جز رتبه های برتر جهانی در این زمینه می باشد. از سنگ های گرانقیمت مانند فیروزه گرفته تا سنگ های ساختمانی مانند سنگ تخت در معادن کشور وجود دارد. این سنگ ها کاربرد های متنوعی دارند. 

از جمله معادن سنگ تخت می توان به معدن سنگ تخت مشهد، دماوند و کرمان اشاره کرد. به طور مثال برای طراحی نمای ساختمان و پروژه های فضای باز از سنگ تخت دماوند استفاده می شود. 

به دلیل فاصله کمی که با تهران دارد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. قیمت تمام شده برای فروش سنگ تخت دماوند ارزان تر خواهد بود. به دلیل پایین بودن هزینه حمل و نقل بیشتر پروژه های کوچک و بزرگ از این نوع سنگ استقبال می کنند.

حتی برخی از معادن نیز محصولات خود را بدون واسطه به فروش می ‌رسانند. مشتریان گرامی می ‌توانند برای انتخاب رنگ دلخواه خود به معادن مراجعه کنند.

فروش سنگ تخت دماوند به صورت جزئی و کلی ارائه می‌ شود. این روش فروش برای جذب و رضایت بیشتر مشتریان عزیز می باشد.

معدن دماوند به صورت کامل کارشناسی شده است. میزان مقاومت و استحکام آن در آزمایشگاه‌ های زمین شناسی ثابت شده است.

معرفی سنگ تخت دماوند 

سنگ تخت یا سنگ لاشه از معادن استخراج می شوند. سنگ لاشه به صورت ورقه ای است. ضخامت آن حدود 5 سانتیمتر می باشد. رنگ های بسیار متنوعی دارد. در کنار هر نوع نما و فضا می تواند یک نمای زیبا و هارمونیک را ایجاد کند.

سنگ تخت دماوند بعد از فرایند استخراج به صورت مستقیم در پروژه‌ های عمرانی کوچک و بزرگ استفاده می شود. هیچگونه عملیات چکش کاری، صیقل و… بر روی آن انجام نمی شود.

اگر به این سنگ ابعاد، اندازه و شکل بدهند به آن سنگ مالون می‌گویند. با عملیات چکش کاری طراحی و تولید می شود.

سنگ تخت دماوند نیز از نوع مالون است. رنگ های آن شامل قرمز، قرمز پررنگ، جگری و خاکستری تیره می باشد.

خرید و فروش سنگ تخت دماوند بسیار مقرون به صرفه است. نسبت به سنگ و کاشی های گرانیت، مرمر و… که در کارخانجات فرآوری می‌ شوند بسیار ارزانتر است.

بافت کلی آن یکدست است و ترک خوردگی ندارد. استحکام بالایی دارد و درجه چسبندگی آن با انواع ملات بسیار بالا است. در شکل های مختلف تهیه می شود. صددرصد مانع نفوذ آب می‌ شود.

موارد استفاده سنگ تخت

فروش سنگ تخت دماوند فقط برای ساخت و ساز های کوچک نیست. در پروژه‌ های عمرانی شهری همچنین در ساخت نما، کف محوطه های باغ ها، ویلا ها و… نیز می ‌توان استفاده کرد.

سنگ تخت به دلیل ویژگی نفوذناپذیری در سازه های بزرگ مانند ساخت سد و پل ها نیز کاربرد دارند. این در سنگ برابر گرما و سرما مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. در مناطق بسیار سرد یا بسیار گرم نیز می‌توان استفاده کرد

بیشترین میزان پوشش سنگ تخت دماوند برای کف سازی است. منازل مسکونی، ویلا، محوطه سازی در مجتمع‌های مسکونی، کف سازی در مکان های عمومی شهری، و پارک ها می‌توان به طور گسترده از این نوع سنگ استفاده کنند. 

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/6/6  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی