سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرا و فروش سنگ لاشه و...

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

شناخت و بررسی انواع معدن سنگ لاشه و استخراج آن

امروزه معادن بسیاری وجود دارد که انواع سنگها را از آنها استخراج میکنند. یکی از آنها، انواع معدن سنگ لاشه است. در ادامه قصد داریم، در ابتدا با سنگ لاشه آشنا شویم و سپس به بیان تمام اطلاعاتی که دربارهی معادن سنگ لاشه و استخراج آن وجود دارد، به صورت مختصر بپردازیم.

شناخت انواع معدن سنگ

شناخت معدن سنگ

 

فروش سنگ مشکی میگون

سنگ لاشه چیست؟

سنگ لاشه به سنگی گفته میشود که بدون هیچ گونه تغییر و فرم دهی بر اثر انفجار یا خورد شدن از معدن استخراج میشود. از این مدل سنگها، بیشتر برای ارتفاعات کم استفاده میکنند. سنگ لاشه را بعد از استخراج به هیچ کارخانهای منتقل نمیکنند بلکه این نوع سنگ را به همان شکلی که استخراج شده در ساختمان سازی استفاده میکنند.

در مورد انواع معدن سنگ لاشه و استخراج این سنگ چه اطلاعاتی وجود دارد؟

تمامی معدنهای سنگ لاشه، حدود 24.6 درصد از کل معادن کشور را دربر میگیرد. اگر تمام معادن فعال کشور را در نظر بگیریم، بیشتر از 30 درصد آنها را سنگ لاشه دربرمیگیرد. این گونه سنگ لاشهها را از معادن بسیاری استخراج و استفاده میکنند. در مورد انواع معدن سنگ لاشه میتوان گفت که این سنگ از استانهای متفاوتی استخراج میشود. یکی از این استانها که بیشترین سهم معدن سنگ لاشه را دربرمیگیرد، شهر محلات واقع در استان مرکزی است. 

وجود معدنهای سنگ لاشه به موارد بسیاری بستگی دارد. این معادن باید نزدیک به شهر باشند، به صورتی که استفاده و استخراج از آنها به راحتی و آسانی انجام شود و قابل حمل باشند. معادن سنگ لاشه حدودا شامل دو هزار و پانصد و هشتاد و هفت مورد در کل کشور میباشد که تعداد کمی از آن مربوط به بخش دولتی میشود و مابقی در دست بخش خصوصی قرار دارد. برای استخراج سنگ لاشه از تجهیزات و عملیات متعددی استفاده میشود.برای مشاوره رایگان و نمونه سنگ های ورقه ای به سایت ما مراجعه کنید sangkarimoradi.ir

ویا با شماره های زیر تماس بگیرد

 
  • 09123954076

  • 09361589419

  • پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/1/24  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی