سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرا و فروش سنگ کوبیک

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 

 قیمت سنگ فرش کوبیک

قیمت سنگ فرش کوبیک در کنار زیبایی و کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب و به صرفه است. با خرید از مراکز معتبر آسوده خیال خواهید بود که محصول مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری می کنید. 

آشنایی با سنگ کوبیک

بهتر است بدانید سنگفرش کوبیک بهترین جایگزین آسفالت می باشد. این نوع سنگفرش به عنوان قدیمی ترین سنگفرش ایرانی شناخته شده است.  جنس این نوع سنگ از نوع گرانیت است. در واقع سنگ کوبیک نوعی سنگ مکعبی شکل بوده که در ابعاد گوناگون تولید می شود.  این نوع سنگ دارای بیشترین کاربرد برای محوطه سازی دیوارها، ویلاها، پارک ها، پیاده رو ها و سنگفرش اماکن عمومی است. سنگ های کوبیک از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. این نوع سنگ دارای دو نوع کوبیک منظم و نامنظم است. همچنین در یک دسته بندی دیگر این نوع سنگ دارای دو نوع کوبیک آذرین و کوبیک پرفیری می باشد. سنگ کوبیک معمولا در رنگ های لیمویی، قرمز، سفید و مشکی تولید و به بازار عرضه می گردد. 

 

 نگاهی بر عوامل موثر بر قیمت سنگ فرش کوبیک

بهتر است بدانید قیمت سنگ فرش کوبیک را نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد، زیرا به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل مهم و تاثیرگذار ابعاد و ضخامت سنگ می باشد. به هر اندازه سنگ مورد نظر شما ابعاد و ضخامت بالایی داشته باشد برای خرید آن لازم است هزینه بیشتری را محتمل شوید. از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت سنگ فرش کوبیک نوع برش و فرآوری آن است. همچنین از دیگر عواملی که تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت این نوع سنگ دارد هزینه های حمل و نقل از معدن تا کارخانه می باشد. نوع سنگ به کار برده شده نیز از دیگر مواردی است که ارتباط بسیار مستقیمی با قیمت سنگ کوبیک دارد. هزینه های استخراج و مراحل تولید نیز از دیگر فاکتورهای است که با قیمت این محصول ارتباط دارد. 

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/1/28  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی