سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرای کف چکشی

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

اجرای سنگ کف چکشی با قیمت مناسب

برای اجرای سنگ کف چکشی با قیمت مناسب می توانید بهترین سنگ کف چکش کاری شده را انتخاب کنید. متریال های موجود در طبیعت به یک شکل و رنگ خاص محدود نمی‌ شوند. هر نوع سنگ بافت مخصوص به خود را دارد. 

سنگ ها در اشکال و ابعاد مختلف در کارخانجات فرآوری می شوند. سنگ هایی مانند مرمر، گرانیت و … را می توان نام برد که در کارخانه صیقل داده می شوند. سنگ چکشی نیز در این گروه قرار دارد.بعضی سنگ ها نیز به صورت کاملاً طبیعی استفاده می شوند.

سنگ ها بخش مهمی از صنعت ساخت و ساز را به خود اختصاص داده ‌اند. 

از جمله سنگ هایی که محبوبیت خاص خود را در میان معماران حفظ کرده است سنگ‌ کف چکشی نام دارد.

برای تکمیل پروژه های بزرگ اجرای سنگ کف چکشی با قیمت مناسب و هزینه کم بسیار مقرون به صرفه است. 

 

سنگ کف چکشی چیست

پیش از آشنایی با سنگ چکشی ابتدا با اصطلاح دیگری به نام سنگ لاشه آشنا می شویم. سنگی است که از دل طبیعت استخراج می شود. بدون هیچگونه تغییر یا فرآوری از آن استفاده می کنند. اگر آن را با استفاده از دستگاه یا دست، چکش کاری کنیم ظاهر و فرم منظمی به خود می گیرد. به این نوع سنگ، سنگ مالون (بادبر طبیعی) نیز گفته می شود. با نام سنگ چکشی نیز شناخته می ‌شوند.

سنگ چکشی در اشکال و طرح های منظم (مستطیل، مربع، چند ضلعی و…) قابلیت تزیین دارد. برای زیباسازی کف در مکان های مختلف می‌توان از آن استفاده کرد .قابلیت چکش کاری دارد و می‌توان به هر شکلی آن را طراحی کرد.مقاومت بالایی دارد و این مقدمه ای برای فرایند چکش کاری است. تنوع رنگی بالایی دارد. در تناژ های طوسی، کرم، قرمز تیره، سبز و… دیده می‌ شود. جاذب رطوبت و آب نیست. این ویژگی باعث می شود که استقبال بیشتری از آن شود. در ترکیب با ملات های مختلف درجه چسبندگی بالایی دارد.ظاهری بسیار زیبا و هارمونیک را ایجاد می کند. در برخی دکوراسیون های داخلی برای تزیین شومینه، دیوار مستر و… استفاده می کنند.

انواع سنگ چکشی تراش خورده

سنگ چکشی یا سنگ مالون بعد از فرایند چکش کاری به سه دسته تقسیم می شود:سنگ چکشی هم اندازه و متقارن: در اندازه و اضلاع مشخص چکش و برش زده می شوند.سنگ نیم تراش: در تمام قسمت های سنگ بجز قسمت پشت چکش کاری انجام می شود. سنگ تمام تراش شده: این سنگ بعد از فرایند چکش کاری به شکل مخروط دیده می شود.

این نوع سنگ کاربرد های متنوعی دارد، از جمله:برای زیباسازی کف فضا های بیرونی مانند: تالار، باغ و ویلا.برای کف سازی فضا های شهری مانند پیاده ‌رو، پارک های شهری و… .برای زیبا سازی لنداسکیپ ها و پروژه های ساختمانی و عمرانی بزرگ و کوچک.

در پروژه های کوچک و بزرگ می توانند به طور گسترده از این نوع سنگ استفاده کنند. مقرون به صرفه می باشد و از نظر زیبایی نیز بسیار چشم نواز است.

 

09123954076 

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/1/30  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی