سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

با سنگ مالون و کاربرد آن بیشتر آشنا شوید .

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

با سنگ مالون قرمز و کاربرد آن بیشتر آشنا شوید

سنگ مالون قرمز

به سنگی که قابلیت چکش خواری و تغییر شکل دارد ، سنگ مالون می گویند این سنگ دارای طیف گسترده ای از رنگ ها می باشد که هر کدام کارایی خاص خودرا دارد . سنگ مالون قرمز قهوه ای طوسی سبز شیری و ….در قسمت های مختلف ساختمان به کار می روند کاربرد این نوع سنگ بسیار زیاد می باشد . موارد استفاده از این سنگ بستگی به نوع فرآوری سنگ ، نوع مقاومت سنگ و ….دارد .

تاثیر مقاومت این سنگ در ساختمان سازی بسیار حائز اهمیت است هر چقدر مقاومت آن بیشتر باشد کارایی آن بیشتر خواهد بود

سنگ مالون ورقه ای قرمز - سنگ لاشه سنگ مالون سنگ ورقه ای

سنگ مالون قرمز

استفاده از سنگ مالون قرمز در ساخت و سازهای مهندسی و صنعت ساختمان سازی بسیاز زیاد می باشد .سنگ مالون دارای شکل متقارن و منظمی است . این نوع سنگ طبیعی است و پس از استخراج می توان آن را تراش داد.برای استفاده در مورد مختلف ، این سنگ قابلیت تغییر به شکل وابعاد گوناگونی دارد .به دلیل جذب بسیار کم آب به وسیله این سنگ و مقاومت زیاد آن، روز به روز بر مشتریان آن افزوده می شود این نوع سنگ در کف سازی ، محوطه سازی سنگ فرش و………..مورد استفاده قرار می گیرند .

انواع سنگ مالون

این سنگ دارای انواع مختلفی همچون سنگ مالون نبشی ، راسته ، جوشقان ،…می باشد این سنگ ها دارای ظاهر متفاوتی هستند وبه این اساس کارایی نیز با یکدیگر فرق دارند .برخی ازاین سنگ ها بر روی سطح خود رگه های گوناگون و متنوعی دارند که به سنگ مالون چشمان شناخته می شوند .تنوع رنگ در این سنگ نیز بسیار مشاهده می شود سنگ مالون قرمز مانند مالون سبز رنگ از استحکام بالایی بر خوردار است که در ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .افراد زیادی برای کف پوش محوطع باغ خود از این سنگ زیباخریداری می کنند جلوه ساختمان با طرح و رنگ این سنگ ها بسیار زیبا می شود

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/3/22  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی