سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرای محوطه سازی که محوطه سازی یکی از مهم ترین بخش در باغ و ویلا است

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه

سنگ های لاشه نوعی از سنگ های معدنی خورد شده هستند که امروزه با طراحی خلاقانه برای ایجاد بر که های مصنوعی ،جوی ، آب، ابنما، کف ، شومینه ، محوطه باغ و ویلا …….کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه که از سنگهای آتشفشانی و انواع مالون یا ورقه ای و به دو شکل بندار و یا جذب است نمای مدرن و جالبی ایجاد می کند

محوطه سازی

محوطه سازی یکی از بخش های مهم در زیباسازی باغ ،ویلا و ساختمانهای مسکونی است که با مصالح و تجهیزات مختلفی طراحی و ساخته می شود،دراین میان اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه به دلیل قیمت تمام شده مناسب تر یکی از بهترین روش های کف سازی است که ای روزها بسیار مورد توجه معماران داخلی قرار گرفته است . از آنجایی که این سنگها رنگ های متنوعی دارند دست کاربران و معماران را برای ایجاد فضاهای خلاقانه باز می گذارند .ابن سبک از محوطه سازی ها بیشتر شامل بخش های ورودی ویلا به صورت سنگ چین های راهنما تا ساختمان اصلی ، ایجاد حوض یا ابنما های سنگی و حیاط سازی و ایجاد پیاده روها بین فضای سبز و چمن کاربرد دارد .

در باغ ها از این سنگها برای مرز بندی باغچه ها پر درخت از بخش محوطه اصلی باغ استفاده می شود اجرای محوطه سازی با سنگ لاشه علاوه بر اینکه فضای دنج و بی نظیری ایجاد می کند ، تلفیق بی نظیری از هنر معماری مدون و سنتی است ودر عین حال که قیمت های بهینه ای هم دارد .

اهمیت اجرای محوطه سازی باسنگ لاشه به کاربران سنگ لاشه برای کف سازی ویلا باعث همخوانی بیشتر حیاط ویلا با طبعیت پیرامون آن می شود که خود به نوعی احترام به محیط زیست طبیعی محسوب می شود .

در واقع این نوع سنگ ها به دلیل فرم های سه بعدی زیبا مطابقت زیاد با طبیعت بکر و بر آمدن از دل زمین طبیعی و رنگهای ساده ای که دارند اولین انتخاب برای محوطه سازی ویلا به شمار می روند

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/3/26  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی