سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

اجرای پروژه های خیلی خیلی بزرگ با سنگ لاشه

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

اجرای پروژه های عمرانی با سنگ لاشه

اجرای پروژه های عمرانی با سنگ لاشه ورقه ای می تواند بر کیفیت کار شما بیفزاید. با توجه به ویژگی های ظاهری (تنوع رنگی) و کیفی (مقاوم بودن) سنگ لاشه ورقه ای پروژه شما به بهترین شکل ممکن تکمیل خواهد شد. از تنوع رنگی سنگ لاشه در مکان های مختلف پروژه می توانید استفاده کنید و جلوه ای زیبا و منحصر به فرد را خلق نمایید.

سنگ سازی و استفاده از سنگ یک تکنیک ساده ای است که از ابتدای شکل گیری تمدن های بشری مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه به دلیل تنوع زیبا در انواع سنگ و نتایج عالی در پایان کار به طور گسترده در انواع پروژه های مختلف استفاده می شود.

حقیقت این است که استفاده از سنگ می تواند یک بافت باور نکردنی را به پروژه های عمرانی مختلف اضافه نماید. همچنین جلوه ای زیبا و شگفت انگیز را در معماری ساختمان ها خلق می کند.

امروزه دنیای بی نهایتی از سنگ ها وجود دارد که از نظر جنس، رنگ، کیفیت و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. ساختار و طرح یک نوع سنگ معدنی با دیگر سنگ ‌های معدنی متفاوت است. متناسب با نوع ساختمان ها، پروژه های عمرانی و سازه ها از سنگ های مختلف استفاده می کنند. سنگ ها از نظر ظاهر و درجه مقاومت با هم تفاوت دارد (تفاوت عمده).

یکی از انواع سنگ های معدنی سنگ لاشه ورقه ای است که در اجرای پروژه های عمرانی با سنگ لاشه کاربرد فراوانی دارد. 

در ادامه با سنگ لاشه ورقه ای بیشتر آشنا می شویم.

اجرای سنگ لاشه

سنگ لاشه هدیه زیبای طبیعت

سنگ لاشه ورقه ای با نام سنگ لاشه وسنگ اسلیت نیز شناخته می شود.یکی از انواع سنگ هایی است که از دل معادن استخراج می شود .سنگ لاشه ورقه ای در طبیعت به صورت ورقه ای شکل گرفته است شکل ظاهر ی آن نامنظم است

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی

تاریخ درج  :  1401/3/29  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی