سنگ کوهی صادق مرادی

جستجو   :  

فضای سبز و معماری با سنگ لاشه

 بسم الله الرحمن الرحیم 

 

فضای سبز و معماری با سنگ لاشه

داشتن ایده‎های قوی در معماری فضای سبز و معماری دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت است.
در سال های اخیر معماران به دنبال ساخت پروژه هایی هستند که زیبایی خیره کننده و متفاوت داشته باشند. همه روزه ایده‎های بکر و نوین توسط معماران حرفه ای و با تجربه طراحی منظر و معماران دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا خلق می شوند. الهام گرفتن و بکارگیری خلاقانه از این ایده‎ها بسیار مهم است.
اطلاعاتی که شما بعنوان کارفرما یا طراح از جهان بیرون خود کسب می‎کنید و به ذهن شما می‎رسند، نقش مهمی در پیدایش ایده های شما ایفا می‎کنند.
از این رو جمع‎آوری اطلاعات و تصاویر پروژه های مشابه ، نقش مهمی در شکل‎گیری ایده‎های جدید دارد. دیدن نمونه های اجرایی و موفق به یاری شما خواهد آمد تا بدانید که در شرایط یکسان به چه نکاتی باید توجه کنید.
بدیهی است که این بررسی ها تنها برای دیدن و ایده گرفتن است و انتظار می رود که باعث خلق اثری خلاقانه، نو و بدیع شود.
نوآوری در معماری یک رخداد است، یک جور حادثه که بعد از اتفاق افتادن می توان در مورد آن گفتگو کرد. این یعنی غیر قابل پیش بینی بودن و خلاقیت در هنر معماری همانند دیگر رشته ها نیازمند ازمیان برداشتن عادات ذهنی و فکری و ترک ایده های کسب شده است. کار هنرمند آفرینش است. پس خلق کردن از اصول کار اوست.
بر این اساس صنایع سنگ هیراد منتخبی از تصاویر جدیترین پروژه های معماری فضای سبز و دکوراسیون داخلی که توسط معماران مطرح در دنیا طراحی شده اند و در آنها از شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ در طرح استفاده شده در این بخش ارائه می گردد.

فضای سبز و معماری با سنگ

فضای سبز و معماری با سنگ


برای محوطه سازی در برخی از جاها نمی توان از چمن طبیعی یا چمن مصنوعی استفاده کرد واحتیاج به سنگ کاری می باشد فضای سبز و معماری با سنگ . همانند معابر که بوسیله سنگ و موزاییک کار می شود. اما در برخی محوطه سازی ها که فضای کوچکی را شامل می شود می توان هنری تر کار کرد. برای این موارد می توان از مصالح مختلفی استفاده نمود ، اما ما قصد داریم کار زیبا و همچنین ماندگاری را به اجرا در آوریم. یکی از بهترین و کم هزینه ترین مصالح استفاده از سنگ قلوه و سنگ لاشه می باشد که محیط بی نظیری را بوجود می آورد؛ مخصوصا درطراحی محوطه باغ رستوران ها و طراحی حیاط ویلا ها ، که تلفیقی از هنر و سنت پدید می آید.
برای اینکه طراحی منحصر بفردی داشته باشید می توانید در محوطه سازی از اجزای موجود از سنگ ریزه یا سنگ لاشه استفاده نمایید. سنگ ها در رنگ های متنوعی موجود می باشد و برای محوطه سازی با هزینه پایین همیشه پیشنهاد می شود. فضای سبز و معماری با سنگ
برای طراحی و اجرای محوطه ، مسیر های ورودی ساختمان و حیاط می توان از تزیین محوطه با سنگ قلوه و لاشه با سنگهای طبیعی از سنگ کوهی ، سنگ لاشه، سنگ ورقه ای، سنگ قلوه و مالون بهره برد.
برای تزیین ، طراحی و اجرای آبنما، برکه، جوی آب ، کف، دیوار، باربی کیو وآبنماهای صخره ای می توان از سنگ های قلوه و لاشه ، سنگ های کوهی ، لاشه ای ، ورقه ای استفاده نمود.
طراحی و اجرای فضای سبز و معاری با سنگ باغ زیبا، درست است که خیلی مهم می باشد ، اما استفاده از چه مصالحی برای اجرای فضای سبز و محوطه سازی نیز خیلی مهم می باشد. باغ شما باید به شکلی طراحی و اجرا شود که ماندگاری هم داشته باشد و در برابر باد و باران گیاهان آن، از بین نروند و با بارش برف و باران کف سازی نباید دچار تخریب شود.
از سنگ لاشه و قلوه سنگ برای طراحی بسیاری از محوطه ها می توان استفاده کرد؛ که در این ادامه نمونه هایی از آن را مشاهده می نمایید

 

09123954076

09361589419

پیمانکاری مرادی 

تاریخ درج  :  1401/6/12  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی